<meta charset="utf-8">
moje děda, tvoje děda
premiéra: září 2019
inscenační tým: Sára Vosobová, Arman Kupelyan, Karin Vápeníčková, Zuzana (dramaturgie) , Emil Rothermel(režie), Karolína Kotrbová
„Moje děda tvoje děda je rekonstrukce příběhů našich rodin pomocí fotek, dokumentů a objektů. Vyprávění našich dědečků, kteří nosili uniformy, a dědečků, kteří byli lidmi v těchto uniformách biti. O mužích, z nichž jeden se léta schovával uvnitř svého gauče a druhý se střelil do vlastní nohy, aby mohl utéct z fronty. O ženách, které nad sporákem spálily cestovní pasy. Příběhy, které nám byly vyprávěny a u kterých není zřejmé, kde končí dějiny a kde začíná rodinný mýtus.“
slyšel jsem.
realizace: leden 2020
účinkující: Sára Vosbová, Kateřina Bejčková, Matěj Šíma, Matěj Šumbera,
„Nejzákladnější slova, která existují, začínají nejstarším existujícím zvukem. Skoro zvukem, který vydáte, ještě než vyloudíte jakýkoliv jiný zvuk. Otevřete ústa a... STOP! Tohle je Alef.“
Inscenace vznikla jako klauzurní projekt 3. ročníku bakalářského studia KALD DAMU pod vedením MgA. Jiřího Adámka a MgA. Roberta Smolíka
Marie Antionette
koncept: Alyssa Dilard
Marie Antoinette Walks Down an Elegant Hallway Knownig Everyone Hates Her je projekt zabývající se přijetím vlastní identity a světem této francouzské a navarrské královny.
https://www.postindustrialartysok.com/work#/marie-antionette/
Debata pro loutky o sedmi jednáních
realizace: podzim 2019, divadlo DISK předpremiérová verze na téma Studentský aktivismus a ekologie, role moderátora
koncept: Kateřina Císařová, Štěpán Gajdoš
„Debata o tématech, která hýbou (nejen) divadelním světem na prknech, co znamenají svět! Diskutující navzájem neznají svoji totožnost, stejně tak jako diváci neznají totožnost diskutujících. Zváni jsou odborníci na dané téma, ale i laici, veřejné osobnosti, nebo prostě jen lidé, kteří mají touhu debatovat.“
Další:
Safari Jazz Orchestra